Domisiowo to miejsce, gdzie Dziecko otaczane jest czułą i troskliwą opieką wykwalifikowanego personelu, posiadającego wykształcenie pedagogiczne.
Naszym zadaniem jest tworzyć miejsce bezpieczne dla Dzieci, gdzie będą mogły rozwijać się w atmosferze pełnej radości, życzliwości i zabawy. To właśnie tu nawiążą się pierwsze znajomości, przyjaźnie a Dziecko rozwinie swoje skrywane zdolności intelektualne, manualne i muzyczne.
Tworzymy kameralną atmosferę ogniska domowego pełnego ciepła, dobra i miłości. Wspieramy u maluszków wrodzoną ciekawość świata, rozwijamy poczucie własnej wartości i szacunku do innych.
Wprowadzamy dziecko w świat wartości uniwersalnych np. dobro, piękno, prawda.
Placówka znajduje się w prywatnym domu , do którego przynależy ogródek oraz duży taras przeznaczony wyłącznie na potrzeby naszych Maluchów. Do dyspozycji mamy dwie sale zabaw, osobną sypialnię, łazienkę, szatnie. Wyposażenie placówki posiada certyfikaty bezpieczeństwa.
Oferta programowa przygotowana dla naszych Maluszków uwzględnia pełny rozwój osobowości małego Dziecka: intelektualny, twórczy, społeczny i fizyczny.

Podczas pobytu Dziecka w Domisiowo zapewniamy m. in.:
· Zajęcia muzyczno-ruchowe,
· Zajęcia plastyczne,
· Muzykoterapia,
· Bajkoterapia,
· Gimnastykę ogólnorozwojową,
· Zajęcia z logopedą ,
· Świętowanie ważnych dat i rocznic Naszych Maluchów.

Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
Ogółem
6
17
129
160433
Visitors Counter